Albumy Muzyczne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą albumów muzycznych i do zakupu.
Niektóre albumy w pełni skomponowałem i stworzyłem - The Four ShamansFlute Stories, Kokopelli, Calling of the Black Jaguar
A niektóre współtworzyłem z przyjaciółmi - Cosmic Whisper, Mandala Dźwięku, THe 20 Mayan Naguales.

Istnieje również kilka albumów, które zostały nagrane, lecz z różnych względów nie mogły się jeszcze ukazać. Pracujemy nad tym, by zostały one opublikowane.

Nakład fizyczny wszystkich poniższych płyt CD poza najnowszą płyt: i "Calling of the Black Jaguar" został już wyczerpany, więc możliwe są zakupy albumów w formie MP3.

Czas realizacji zlecenia to ok. 7 dni.

Zapraszam do kontaktu.

Kupując moją muzykę i instrumenty wspierasz mój rozwój i podróże oraz spotkania z przedstawicielami rdzennych tradycji. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim słuchaczom.

Nowy album „Calling of the Black Jaguar” jest już gotowy!

CALLING OF THE BLACK JAGUAR (2017) NOWY!

01 -Cover front

Album "Calling of the Black Jaguar" powstał jako rezultat głębokich wizji doświadczanych pewnego razu podczas wędrówki wewnątrz Majańskiej Dżungli. To zawołanie Czarnego Jaguara, które usłyszałem przedzierając się przez chaszcze i błota. Wewnętrzne zawołanie, głos, który ma coś ważnego do przekazania. Zapraszam Cię z głębi serca, z tamtej i z tej chwili do usłyszenia, co ma do powiedzenia, za sprawą etnicznych instrumentów.
KLIKNIJ, BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
cena: 35zł

 

THE FOUR SHAMANS (2015)
FOUR SHAMANS COVER FRONT

(...) "Album "The Four Shamans" jest pewnego rodzaju rezultatem nauki i doświadczania szamańskiej ścieżki, treningów, rytuałów i ceremonii pochodzących z rozmaitych tradycji Indian obu Ameryk. Stworzony został w dedykacji dla pokoju na naszej pięknej Matce Ziemi i dla czterech kierunków". (...)
Posłuchaj 7 minut demo albumu i przeczytaj więcej: KLIKNIJ TUTAJ
Cena: 30zł

 

 

MALTIOX PROJECT "20 MAYAN NAGUALES" (2014)
malt1

(...) "Muzyka stworzona w inspiracji 20 symbolami z tradycji Majów z Gwatemali. Album Maltiox to szamańska wizja, majańska mądrość, aborygeński sen, słowiańska dusza, arabska pasja, uśmiech buszmena, tybetańskie echo, elficka pieśń... wszystko to razem. Muzyka została zagrana w oddechu..." (...)
Posłuchaj 10 minut demo albumu Maltiox Project: Czytaj więcej o albumie
Cena standardowa: 48zł
Cena promocyjna (do 18.12.2015): 30zł

FLUTE STORIES (2013)

flu1

"(...) W projekcie "Flute Stories" wykorzystano etniczne flety z wielu krain świata. Fletowe opowieści przenoszą w mistyczny świat. Możemy poczuć się jak w głębokim lesie, dżungli, jak elf siedzący pod drzewem i wygrywający melodie na drewnianym flecie, lub jak mnich podążający spokojnie wzdłuż klasztornych murów..." (...)
Posłuchaj 9 minut demo albumu Flute Stories:
Stara strona dot. Flute Stories:
http://harevis.weebly.com/flute-stories.html
Cena standardowa: 30zł
Cena promocyjna (do 18.12.2015): 20zł

 

 

KOKOPELLI (2013)
kok1

(...) "Kokopelli - To płyta, która powstała z dedykacją dla wszystkich, którzy pragną twórczo pracować z dziećmi i nie tylko... Animatorom, nauczycielom, rodzicom i opiekunom. Jako pomocne narzędzie ma za zadanie rozwijać poczucie rytmu, pobudzać wyobraźnię i przybliżyć słuchaczom kulturę Indian..."(...) 
Stara strona dot. Kokopelli:
http://harevis.weebly.com/kokopelli.html
 
Cena standardowa: 30zł
Cena promocyjna (do 18.20.2015): 20zł
 

COSMIC WHISPER (2012)

cos1

(...)"Utwory dedykowane są zharmonizowaniu siedmiu głównych czakr - ośrodków energetycznych w ciele człowieka. Ich harmonijna praca przyczynia się do poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego. Sprawdza się jako muzyka będąca tłem do medytacji, zabiegów masażu, uczenia się..." (...) 
Stara strona dot. Cosmic Whisper:
http://harevis.weebly.com/cosmic-whisper.html
 
Cena standardowa: 30zł
Cena promocyjna (do 18.12.2015)20zł
 

 

 

TANIEC ANIOŁÓW (2011)
mandala

(...) "Mandala Dźwięku to projekt założony przez Ewę Wachowiak wraz z przyjaciółmi w 2011 roku. Efektem pracy członków grupy ukazała się płyta "Taniec Aniołów". Śpiewy, misy tybetańskie, fen, bębny, etniczne flety ..."(...) 
Stara strona dot. Mandali Dźwieku:
http://harevis.weebly.com/mandala-d378wi281ku---taniec-anio322oacutew.html
 
Cena standardowa: 30zł
Cena promocyjna (do 18.12.2015): 20zł

W przyszłości ukażą się także:

-HAREVIS & BARTOSZ LENDZION (Album muzyczny z poezją) (MAJ 2017)
- HAREVIS & MUSIC MEDICINA (2017?)
- HAREVIS & MICHAŁ WOLAK (Album muzyczny z poezją) (2017?)

Więcej informacji niebawem.