The Four Shamans

FOUR SHAMANS COVER FRONT

Posłuchaj ponad 7 minut promo nowego albumu:

Back Photo CDmmm3


Album "The Four Shamans" jest rezultatem uczenia się i doświadczania szamańskiej ścieżki, treningów, rytuałów i ceremonii pochodzących z rozmaitych tradycji Indian obu Ameryk. Stworzony został w dedykacji dla pokoju na naszej pięknej Matce Ziemii i dla czterech kierunków.

Lista utworów:
1. Rebirth – 6:51
2. Ancestors – 7:10
3. Colibri – 8:15
4. Dance of the snake – 8:59
5. The Four Shamans – 7:27
6. Primal breath – 8:06
7. Otorongo – Jaguar – 7:42
8. Medicine Woman – 4:55
9. Nani Nani – 5:04
10. Extraterrestial – 4:24
11. Purification - 10:22
Całkowity czas: 79:15

"The Four Shamans" pełne jest etnicznych instrumentów z całego świata i głosów. Zachowana została jednak ściśle stylistyka szamańska, co znaczy, że usłyszymy tylko takie instrumenty, jakie usłyszelibyśmy na prawdę będąc w dżungli. Pomimo swojego zamiłowania do tworzenia kompozycji złożonych także z gitary i instrumentów elektronicznych, pozostałem jedynie przy "naturalno-szamańskich" dźwiekach.

Każdy z utworów ma swoje szczególne znaczenie i historię, którą opowiada. Słuchacz odbierze to na swój sposób, a ja podzielę się krótką opowiastką o utworach w nadchodzącym wywiadzie.

Muzyka "Czterech Szamanów" może zostać użyta do medytacji, osobistej praktyki, stworzenia nastroju, ceremonii itp. Zwolniona jest z opłat za publiczne odtwarzanie, więc może być wykorzystywana w salonach masażu, podczas zajęć, festiwali itp.

To bardzo ważny dla mnie osobiście album, który zacząłem tworzyć na początku tego roku. Nagrania zostały przerwane wypadkiem samochodowym w kwietniu, w drodze na trasę koncertową po Serbii. Powrót do zdrowia zawdzięczam praktykom szamańskim i miało to silny wpływ na powstanie tej muzyki.

Jest to wizja, która już długo była w moim sercu i jest mi niezmiernie miło, że "zdążyłem" jeszcze w tym roku i mogę się już z Wami podzielić!

Więcej chętnie opowiem w czekających wywiadach, a teraz zachęcam Was jeszcze raz bardzo mocno do zamawiania i słuchania.